Podziękowania dla pracowników cywilnych - Wiadomości - KMP we Włocławku

Wiadomości

Podziękowania dla pracowników cywilnych

Data publikacji 09.11.2018

Kierownictwo Komendy Miejskiej Policji we Włocławku spotkało się z pracownikami policji, aby podziękować im za zaangażowanie i wspieranie pracy funkcjonariuszy. Okazją ku temu było zbliżające się Święto Służby Cywilnej.

 

Wczoraj (08.11.19) we włocławskiej komendzie odbyło się spotkanie kadry kierowniczej z pracownikami cywilnymi policji. Okazją ku temu było przypadające 11 listopada Święto Służby Cywilnej. W zasobach naszej komendy pracuje 85 osób, które na co dzień wspierają pracę funkcjonariuszy. Pracownicy cywilni wykonują swoje obowiązki w różnych wydziałach, zajmując się m.in. sprawami kadrowymi, gospodarczymi, czy też statystyką i stanowią nierozerwalną część środowiska policyjnego.

Podczas wczorajszego spotkania nie zabrakło podziękowań, które w mieniu kierownictwa złożył pracownikom cywilnym Komendant insp. Marcin Zaleśkiewicz. Uroczystość była też dobrą okazją do wyróżnienia pracowników z najdłuższym, w tym również 45-letnim stażem pracy.

Dziękując wszystkim za zaangażowanie i profesjonalne wykonywanie zadań, Komendant życzył jednocześnie satysfakcji z realizowanych obowiązków oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Autor: nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek
Publikacja: Joanna Seligowska-Ostatek