Roześmiani goście we włocławskiej komendzie policji - Wiadomości - KMP we Włocławku

Wiadomości

Roześmiani goście we włocławskiej komendzie policji

Data publikacji 08.06.2018

Uczniowie klas „zerowych” ze Szkoły Podstawowej nr 23 we Włocławku odwiedzili włocławskich policjantów. Dzieciaki zapoznały się z policyjnym sprzętem i wysłuchały porad na temat bezpieczeństwa, w tym również bezpieczeństwa nad wodą.

Wizytom dzieciaków we włocławskiej komendzie zawsze towarzyszy moc atrakcji i pozytywnych wrażeń. Tak było również wczoraj 7 czerwca, kiedy odwiedzili nas uczniowie klas „zerowych” ze Szkoły Podstawowej nr 23 we Włocławku. Już od progu dało się zauważyć, że gości interesuje wszystko i ze chętnie odkryją tajniki policyjnej służby.

W wydziale patrolowym dzieciaki zapoznały się ze sprzętem wykorzystywanym przez mundurowych podczas interwencji. Miały też niebywałą okazję przymierzyć elementy policyjnego umundurowania i wyposażenia. Chętnie „wskakiwali” w policyjne czapki, kaski, maski, czy kamizelki kuloodporne.

Nie mogło również zabraknąć dawki wiedzy na temat bezpieczeństwa. Uczniowie wysłuchali informacji o tym jak należy postępować, aby uniknąć zagrożeń podczas letniego wypoczynku, w tym także wypoczynku nad wodą.

Autor: nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek
Publikacja: Joanna Seligowska-Ostatek

Pliki do pobrania

  • 26.21 MB