Podziękowania i życzenia z okazji Święta Służby Cywilnej - Wiadomości - KMP we Włocławku

Wiadomości

Podziękowania i życzenia z okazji Święta Służby Cywilnej

Data publikacji 06.11.2019

Komendant Miejski Policji we Włocławku wspólnie z kierownictwem spotkał się z pracownikami i funkcjonariuszami służby cywilnej z okazji zbliżającego się ich święta. Była to okazja do podziękowań za wspomaganie pracy policjantów.

Dzisiaj (06.11.2019) w budynku komendy odbyło się uroczyste zebranie, w którym udział wzięli pracownicy cywilni policji oraz przedstawiciele kadry kierowniczej. Okazją do spotkania było zbliżające się Święto Służby Cywilnej, przypadające na 11 listopada.

Pracownicy i funkcjonariusze cywilni, choć nie noszą munduru, odgrywają znaczącą rolę w prawidłowym funkcjonowaniu naszej jednostki. Odpowiadają za ważne zadania dotyczące m.in. spraw kadrowych, gospodarczych czy związanych ze statystykami, czym wspomagają działalność policjantów w różnych dziedzinach.

Za ich oddanie i kompetencje podziękował dzisiaj Komendant Miejski Policji we Włocławku insp. Marcin Zaleśkiewicz. W imieniu swoim i wszystkich funkcjonariuszy, życzył im wielu awansów oraz radości i satysfakcji z wypełnianych obowiązków.

Autor: st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska
Publikacja: st. sierż. Tomasz Tomaszewski
  • spotkanie pracowników cywilnych z kierownictwem KMP
  • Komendant Miejski Policji we Włocławku dziękuje pracownikom cywilnym
  • komendant składa życzenia pracownikom cywilnym z okazji ich święta
  • pracownicy cywilni odbierają życzenia i podziękowania od komendanta