Praktyki słuchaczy Szkoły Policji w Pile na ulicach Włocławka - Informacje - KMP we Włocławku

Informacje

Praktyki słuchaczy Szkoły Policji w Pile na ulicach Włocławka

Data publikacji 27.06.2017

Włocławscy policjanci po raz kolejny gościli słuchaczy Szkoły Policji w Pile. Pod okiem doświadczonym mundurowych pełnili oni służbę na ulicach Włocławka dbając o bezpieczeństwo mieszkańców. Współpraca pomiędzy komendą , a szkoła możliwa jest dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta we Włocławku.

Od czwartku (22.06.17) do poniedziałku (26.06.17) po raz kolejny słuchacze Szkoły Policji w Pile wspierali włocławskich mundurowych w patrolowaniu ulic miasta. Młodzi adepci  pod czujnym okiem policjantów patrolówki, ruchu drogowego i dzielnicowych nabierali swoich pierwszych praktycznych umiejętności. Niezwykle ważnym doświadczeniem  dla kursantów były obchodzone w sobotę i niedzielę „Dni Włocławka”. Przez te dwa dni słuchacze wspomagali włocławskich policjantów przy zabezpieczeniach imprez sportowych, koncertów, w tym imprezy masowej związanej z rozpoczęciem trasy koncertowej „LATA Z RADIEM”.  

Przez te pięć dni słuchacze nabrali bagaż pierwszych doświadczeń, który w późniejszym czasie już w swoich macierzystych jednostkach będzie na pewno wykorzystany. Praktyki mogą się odbywać dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta we Włocławku.

Autor: st. post. Tomasz Tomaszewski
Publikacja: Tomasz Tomaszewski
Ładowanie odtwarzacza...