Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podczas „Dni Włocławka” - Informacje - KMP we Włocławku

Informacje

Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podczas „Dni Włocławka”

Data publikacji 26.06.2017

Włocławscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Oddziału Prewencji KWP w Bydgoszczy oraz słuchaczami Szkoły Policji w Pile, a także innymi służbami zabezpieczali imprezy z okazji „Dni Włocławka”. Przez dwa dni włocławianie spokojnie bawili się, a mundurowi nie odnotowali poważniejszych zdarzeń związanych z imprezami.

Zakończony weekend (24.-25.06.17) to szereg imprez plenerowych, sportowych, koncertów zorganizowanych na terenie Włocławka w ramach obchodzonych „Dni Włocławka”. Przez dwa dni policjanci pilnowali, żeby włocławianie mogli bezpiecznie uczestniczyć w derbach piłkarskich,  biegu nocnym ulicami centrum, koncercie na włocławskich bulwarach czy rozpoczynającej się u nas trasy koncertowej „LATA Z RADIEM”. Włocławskich policjantów wspierali mundurowi z Oddziału Prewencji KWP w Bydgoszczy oraz słuchacze Szkoły Policji w Pile, a także przedstawiciele innych służb. Zadaniem służb było pilnowanie bezpieczeństwa na ulicach w pobliżu imprez, jak również kontrolowanie i zabezpieczenie ruchu drogowego.

Tegoroczne obchody święta Włocławka przebiegły w spokojnej atmosferze dobrej zabawy i policjanci nie odnotowali żadnych poważnych zdarzeń związanych z imprezami i koncertami.

Autor: st. post. Tomasz Tomaszewski
Publikacja: Tomasz Tomaszewski
Ładowanie odtwarzacza...