Informacje

Włocławscy policjanci wicemistrzami w halowej piłce nożnej!

Data publikacji 16.03.2016

Mistrzostwa województwa kujawsko-pomorskiego policjantów w halowej piłce nożnej przeszły już do historii. Drużyna włocławskich policjantów została wicemistrzami, uległa jedynie w „karnych” z Oddziałami Prewencji z Bydgoszczy.

Wicemistrzostwo województwa kujawsko-pomorskiego policjantów w halowej piłce nożnej to niezły wynik, tym bardziej, że w mistrzostwach brało udział 20 zespołów.

Nasi mundurowi piłkarze walczyli do ostatniej minuty, czym wywalczyli sobie ten zaszczytny tytuł.

W miniony poniedziałek (14.03), w Bydgoszczy odbyły się wspomniane Mistrzostwa. Włocławską drużynę reprezentowali Piotr Bartczak, Marcin Walaszczyk, Łukasz Bejger, Grzegorz Nowakowski, Dariusz Kaszuba, Tomasz Pniewski, Piotr Kunicki, Szymon Pasturczak.

„Nasi” w rozgrywkach grupowych ograli KMP Grudziądz, KPP Nakło i KPP Chełmno (poprzedni Mistrz). Przegraliśmy z KPP Radziejów, ale to pozwoliło nam wyjść z drugiego miejsca z grupy. Przez to wpadliśmy na faworyta rozgrywek- KMP Toruń. W tym przypadku zremisowaliśmy bezbramkowo z toruńską drużyną. Dopiero w doliczonych minutach okazaliśmy się lepsi i weszliśmy do półfinału.

W półfinale wygraliśmy z KPP Świecie 3:2, w ostatniej minucie meczu wbijając bramkę.

Tym sposobem weszliśmy do rozgrywek finałowych. Mecz był bardzo zacięty, żadna ze stron nie odpuszczała. To spowodowało, że dopiero w rzutach karnych rozstrzygnął się wynik. Ulegliśmy Oddziałom Prewencji w Bydgoszczy. To jednak nie zakłóciło naszej radości i tak gratulujemy naszym kolegom zajęcia wspaniałego wicemistrzostwa i trzymamy kciuki już na przyszłość!