Narkotyki ukrył w bieliźnie, ale też się nie udało - Informacje - KMP we Włocławku

Informacje

Narkotyki ukrył w bieliźnie, ale też się nie udało

Data publikacji 29.02.2016

Policjanci zatrzymali dwie osoby, które miały przy sobie narkotyki. Nie jest wykluczone, że jedna z nich, 18-letnia dziewczyna usłyszy jeszcze inne zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozić może do 3 lat pozbawienia wolności.

18-letnia dziewczyna i 61-letni mężczyzna, to osoby, które zostały zatrzymane przez włocławskich policjantów za posiadanie narkotyków. Mundurowi podejrzewali, że 18-latka może mieć w swoim mieszkaniu środki odurzające. Kiedy przed jej mieszkaniem zatrzymali 61-letniego mężczyznę, który po rozmowie z nią „dostał” coś, co skrzętnie schował, a okazało się to działką amfetaminy i marihuany policjanci postanowili przeszukać mieszkanie 18-latki.

Mężczyzna swoje zdobycze schowane miał w kieszeni oraz bieliźnie. W sumie miał przy sobie 1,25g amfetaminy oraz 0,5 g marihuany.

Z kolei po przeszukaniu kobiety i jej mieszkania mundurowi ujawnili prawie 18 g amfetaminy i blisko 45 g marihuany. W mieszkaniu zabezpieczona również została waga elektroniczna, która prawdopodobnie służyła do rozważania narkotyków.

Za posiadanie narkotyków grozić może do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: Małgorzata Marczak
Publikacja: Małgorzata Marczak